Přípravka schwarz se zúčastnila turnaje v Jeseníku

V sobotu 7.12. jsme s početným doprovodem rodičů vyrazili na nejdobrodružnější cestu na turnaj přípravky v tomto ligovém ročníku. Vedla totiž čerstvě zasněženým Červenohorským sedlem, skrze které jsme se dostali do cíle. Tím byla velmi pěkná, nová sportovní hala v Jeseníku.

První zápas proti domácímu Jeseníku děti zvládly velmi pěkně. Proti Litovli jsme si však vybrali trochu pověstné smůly a i přes velmi výborný výkon jsme těsně prohráli. Zápas s Šumperkem byl velmi vyrovnaný a stejně tak i s Mohelnicí. Celkově můžeme říct, že jsme zahráli pěkné zápasy, děti se snažily a rozhodně se nedá někomu vytknout, že by zápasy nehrál s plným nasazením. Což je velmi dobré zjištění. Je dobře, že florbal naše děti baví a mají z něj radost.

Je těžké někoho za jeho výkon vyzdvihnout, ale přece jen to uděláme. Velmi pěkný výkon v brance předvedla naše gólmanka Eliška Večerková. Svým uměním držela naše naděje na úspěch a i díky její snaze jsme dokázali dva zápasy vyhrát. Vypadá to tak, že nám ve Šternberku roste další výborná dívčí brankářka. Že by bylo načase založit ve Šternberku dívčí tým????