Od pondělí začínáme trénovat

Zdravím všechny hráče, rodiče a přátele klubu.

Ještě 4.října jsme prožívali radost z postupu našich dorostenců do prvního koše celostátní ligy a úspěšný start dalších družstev do sezony, pak se však postupně zavřely haly a omezilo se sportování i život. Slibovali na 14 dní. Dnes je 25.října a je jasné, že omezení potrvá mnohem déle. Nevíme jak, ani jaké ekonomické, zdravotní a další dopady to bude mít. Jedno je však jisté. Nad virem získáme kontrolu a vše se postupně vrátí k normálu. Soutěže se opět rozběhnou.

Co nyní, kdy nám vláda zakázala veškeré aktivity? Mrzí nás to u těch nejmladších, kteří si cestu k florbalu teprve nacházeli, byli zapálení a najednou se ocitli bez organizovaného společně tráveného volného času.

Proto se trenéři na společné videokonferenci domluvili a budou jednotlivým kategoriím hráčů posílat domácí úkoly a návody, jak se zlepšovat, když to zrovna nejde.  Vypíší i soutěže o zajímavé ceny. Pokud chcete navázet na skvělé výsledky a mít radost ze hry, neztrácejte čas a pracujte na sobě. Už se těším, až to všechno skončí, my se znovu potkáme a Fbc Šternberk bude opět vítězit. Nebojte se, turnaje, o které jste přišli, vám vynahradíme. I kdybychom je měli pořádat my a zvát si mužstva jiných klubů.